Fudbaleri Berana i Igala podijelili su bodove u susretu koji je završen bez golova dok je Radnički zasluženo poražen od Otranta, rezultatom 2:0.

Berane je po svemu prikazanom na „Solilima“ zaslužilo pobjedu. I ovog puta, kao u tri navrata od početka druge polusezone, zakazala je završnica. Plavi su kontrolisali igru svih 90 minuta i stvarali šanse iako je teren u Igalu bio u jako lošem izdanju.

Treba istaći i da je domaćin imao igrača manje na terenu posljednjih 15ak minuta, nakon što je Ilić isključen zbog nesportskog udaranja. Igalo je vješto odugovlačilo do kraja utakmice a Berancima ostaje da žale zbog promašenih šansi.

Za Berane su nastupili: Kastratović, Đurišić, Ni.Tmušić, Vulević, Isljami, Bošković, Nišavić, Vukićević (Golubović), Raković, Ne.Tmušić (Osmajlić).

U dosadnoj utakmici u Beranama, fudbaleri Otranta zasluženo su slavili protiv Radničkog. Gostima su dvije prilike bile dovoljne da slave pod Bogavskim brdom, dok je Radnički nastavio rezultatsku krizu, pa nakon četiri odigrana kola u drugom dijelu nijednom nije zatresao mrežu protivnika.

Za Radnički igrali su: Raičević, Merdović, Raković, Šekularac, Mećikukić (15. Bulatović), Ćulafić, Barjaktarović, Milanović (66. Babović), Ralević, Delević (71. Pešić), Asanović.