mladi beranaMinimalac Iskre protiv Beranaca

Fudbaleri Berana odigrali su svoju prvu utakmicu u sklopu pripremnog perioda. Protivnik je bio gost iz Danilovgrada, ekipa Iskre, koja je slavila minimalnim rezultatom 1:0. Strijelac je bio Krstović sa bijele tačke.

S obzirom da je ovo prva utakmica ove sezone, da su noge još uvijek „teške“ zbog napornih priprema a i protivnik iz Danilovgrada je prvoligaška ekipa koja ima najveće ciljeve ove godine, oko 300 gledalaca i simpatizera FK Berana može biti zadovoljno juče prikazanim.

Nakon početnog odmjeravanja snaga, fudbaleri Iskre bolje su se snašli i poveli su 1:0 golom sa bijele tačke. Od tog trenutka, bijelo-plavi su zaigrali bolje i da je bilo više koncetracije u završnici mogli su da poravnaju rezultat već do poluvremena. U drugom poluvremenu, treneri su rotirali pa je i kvalitet igre opao.

Ekipa Iskre se nalazi na pripremama u Beranama pa će u subotu odigrati posljednju provjeru pred prvenstvo sa gostima iz Novog Pazara. Beranci će 25. i 26. jula učestvovati na turniru u Plavu, na kojem će pored domaćina biti ekipe Ibra i ekipa dijaspore Crne Gore.