Iako je sezona u jeku a temperatura prava ljetnja posle perioda oblačnosti tokom dana, veče u našem gradu je pravo za šetnju. Sreli smo nekoliko prolaznika i automobila a omladina je iskoristila lijepi vrijeme za “basket”.

Ugodan ostatak večeri želi Vam ekipa portala Mladi Berana.