Nakon sprovedene akcije čišćenja i uklanjanja otpada na području Rudeša, iz DOO Komunalno Berane uputili su apel građanima da otpad odlažu isključivo na mjestima predviđenim za tu namjenu.

Iz ovog preduzeća navode da je važno spriječiti stvaranje novih nelegalnih deponija, kako bi se očuvala čistoća naselja i zaštitila životna sredina.

„Očuvanje čistoće i zaštita životne sredine zajednička je odgovornost svih nas“, poručili su iz DOO Komunalno Berane.