U okviru manifestacije Beransko kulturno ljeto, 1. jula u 20 časova u galeriji Polimskog muzeja biće otvorena izložba slika „Tamo je bilo ovdje“ autorke Mile Vešović.

Beranka sa bogatim međunarodnim iskustvom predstaviće radove inspirisane spojem crnogorskog i italijanskog kulturnog prostora, kroz prepoznatljiv i emotivan slikarski izraz. Izložbu će otvoriti pomoćnica direktorice Polimskog muzeja Jelena Bojović.