Posle cjelodnevnog dana velike temperature i vrućine, sada je već malo prijatnije za boravak na otvorenom. Veliki broj sugrađana je u lokalima, dok se neki od njih kupaju u Limu.
Drugi se spremaju za večerašnji provod u gradu.
Ekipa portala Mladi Berana želi Vam ugodan ostatak vikenda.
