Posle cjelodnevnog dana velike temperature i vrućine, sada je već malo prijatnije za boravak na otvorenom. Veliki broj sugrađana je u lokalima, dok se neki od njih kupaju u Limu.

Drugi se spremaju za večerašnji provod u gradu.

Ekipa portala Mladi Berana želi Vam ugodan ostatak vikenda.