Na slici se nalaze fudbalerke ženske omladinske reprezentacije Crne GoreCrnogorke poražene u Alfenu

Ženska omladinska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je sinoć u Alfenu od Ukrajine 3:2, u utakmici trećeg kola preliminarne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, prenosi agencija MINA.

Crnogorske fudbalerke upisale su treći poraz i turnir završile kao posljednje u grupi.

U prva dva kola poražene su od Holandije 9:0 i Republike Irske 3:0.

Izabranice selektora Mirka Marića povele su golom Nađe Đurđevac u 13. minutu.

Izjednačila je Anastasija Nemec u 22, a prednost ukrajinskoj selekciji donijela je Iryna Kotiash
u 36. minutu.

Pitanje pobjednika riješila je Oksana Bilokur u 58. minutu. Konačan rezultat postavila je Ana Knežević u 71. minutu.

Prvo mjesto osvojila je Holandija, koja je u posljednjem kolu savladala Irsku 6:0 i sa maksimalnim učinkom završila turnir.