Učenica SMŠ „Dr Branko Zogović“ Andrea Gojković osvojila drugo mjesto na književnom konkursu
Učenica Srednje medicinske škole „Dr Branko Zogović“, Andrea Gojković, ostvarila je zapažen uspjeh na literarnom konkursu u okviru manifestacije „5. Bijeljansko književno proljeće“, kako prenosi učenički parlament te vaspitno-obrazovne ustanove.…
