Rezultatskim preokretom, fudbaleri Koma savladali su Berane 1:3. U jednoj interesantnoj fudbalskoj predstavi, vidjeli smo sve što fudbal može da ponudi. Fudbaleri Berana bolje su otvorili utakmicu i već u 21. minutu zatresli mrežu gostiju. Nišavić je lijepo riješio situaciju “jedan na jedan” nakon odličnog dodavanja Osmajlića. Međutim, slavlje je kratko trajalo.

Lider na tabeli je brzo odgovorio. Igrao se 24. minut kada je Milošević poravnao rezultat, a onda u 29. minutu postigao i svoj drugi gol na utakmici, nakon što je po mišljenu domaćih igrača i svih prisutnih vidno faulirao golmana Kastratovića.

Plavo-bijeli su od tog trenutka preuzeli inicijativu, konstantno pritiskali protivnika ali nijesu uspjeli da ozbiljnije zaprijete Komu. Kažić je u 49. minutu postavio konačnih 1:3.

Za Berane su nastupili: Кastratović, Nik. Tmušić, Vulević, Bošković, Nišavić, Šoškić, Vukićević, Raković, Osmajlić (76. Golubović), Tmušić, Đeković.