Apel Nebojše Kavarića: Svi koji mogu neka ostanu kući narednih 14 dana
Direktor JU Dom zdravlja Podgorica dr Nebojša Kavarić danas je apelovao na građane da svi koji mogu ostanu kući narednih 14 dana kako bi se spriječilo širenje koronavirusa. “Pozivam građane…
