Uništeno više betonskih klupa na šetalištu pored LimaFoto: Berane Online

Na društvenim mrežama su se pojavile fotografije na kojima se vidi da su nepoznati počinioci uništili više betonskih klupa postavljenih na šetalištu pored Lima.

Na fotografijama su vidljiva oštećenja na klupama koje koriste brojni građani tokom boravka na šetalištu.

Ovo nije prvi put da dolazi do uništavanja mobilijara na ovom prostoru.
Berane online je ranije izvještavao o sličnim slučajevima oštećenja klupa na šetalištu pored Lima, što ponovo otvara pitanje odgovornijeg odnosa prema zajedničkoj imovini.

Oštećene klupe predstavljaju dodatni trošak za njihovu popravku ili zamjenu, ali i narušavaju izgled jednog od najposjećenijih prostora za šetnju i rekreaciju u gradu.

Izvor i foto: Berane Online