Posle pretoplog dana, u susret nastupajućim danima vikenda, naši sugrađani su iskoristili lijepo vrijeme i prijatno vrijeme za šetnju u glavnoj ulici.
Veći dio stanovnika je iskoristilo petak veče za druženje u lokalnim ugostiteljskim objektima. Ovo već izgleda kao prava slika ljetnje sezone.
